Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Poděkování na závěr školního roku 2023/2024

Poděkování na závěr školního roku 2023/2024Vážení rodiče, žáci, pedagogové a přátelé školy,

blíží se konec školního roku a s ním i čas bilancování a děkování. Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na jeho zdárném průběhu.

Děkuji především všem pedagogickým pracovníkům za jejich obětavou práci, trpělivost a lásku k dětem. Díky nim se i v tomto náročném roce podařilo uskutečnit mnoho zajímavých projektů a aktivit a posunout naše žáky zase o kus dál.

Velké poděkování patří i všem rodičům za jejich aktivní přístup a spolupráci se školou. Věřím, že se nám i nadále podaří udržet vzájemnou komunikaci a otevřený přístup, který se snažíme ve škole budovat. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá a snažíme se zohlednit Vaše připomínky a návrhy.

Velmi děkuji také paní starostce Markétě Vaňáčové a všem pracovníkům obce za jejich podporu, spolupráci a pomoc při zajišťování provozu školy.

A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na naše žáky. Děkujeme Vám za Vaši snahu, píli a radost, kterou do školy každý den nosíte. Jste pro nás to nejdůležitější a děláme vše pro to, aby se Vám u nás líbilo a abyste se tu cítili dobře.

Také bych ráda poděkovala našim úžasným paním kuchařkám za jejich vynikající práci a spoustu skvělého jídla.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci akcí v průběhu celého školního roku. Vaše pomoc a iniciativa je pro nás velmi cenná.

Přejeme Vám všem krásné a klidné prázdniny plné odpočinku, zážitků a sluníčka. Ať se v září do školy vracíte s novou energií a chutí do učení!

 

S pozdravem,

Mgr. Radka Hříbalová, MBA

ředitelka školy